Як працює діодний міст генератора?

Як це працює в діодному мості: змінний струм з обмоток періодично змінює напрямок руху в ланцюгу; діоди пропускають його лише в одному напрямку; щоб не було стрибків, на кожну фазу встановлюється по два діоди (силове плече), що працюють у різних напрямках.

Як працює діодний міст: для чайників, просто і коротко. діодного мосту подається змінний струм, полярність якого у побутовій електромережі змінюється із частотою 50 Гц. Діодна складання «зрізає» частину синусоїди, яка для приладу «з'являється» зворотною, і змінює її знак на протилежний.

Принцип дії такий: на вхід діодного мосту подається змінний електричний струм, а на його виходах з'являється постійний пульсуючий струм. Частота пульсацій залежить від частоти змінного струму. Якщо взяти стандартне значення частоти для наших широт (50 Гц), то частота пульсацій постійного струму дорівнюватиме 100 Гц.

Про несправність діодного мосту свідчать такі фактори: · Напруга на виході з генератора менше, ніж 13,5 В; · Сигнальний індикатор під час запуску двигуна горить; · При тестуванні генератора мультиметром клема плюс «дзвониться» разом з обмотками.