Що буде з мозком, якщо займатися боксом?

Заняття боксом безпосередньо ніяким чином не негативно впливають на діяльність мозку. Вважається, що часті та сильні удари по голові у професійному бою можуть спровокувати порушення кровообігу, розриви капілярів та утворення тромбів у мозку, але ця думка не доведена вченими повністю.29 Oct 2018

З плюсами розібралися, можна переходити і до мінусам: — можливі травми та пошкодження; — лише фанатичні заняття боксом погано відбиваються на навчанні; — можливі проблеми зі здоров'ям після тривалих занять боксом (стосується тільки професійних боксерів).

У боксі – переважна кількість ударів припадає на думку, не дивно, що людям, у яких були травми голови, цим видом спорту займатися Категорично заборонено. Також лікарі не рекомендують займатися боксом тим, хто має підвищений чи знижений тиск.

Розвиток Систематичні тренування з боксу або кікбоксингу сприяють розвитку та зміцненню віри у свої сили, наполегливості, рішучості та найголовніше — самоорганізованості. Всі ці якості допомагають справлятися з негативними емоціями в рази швидше, ніж звичайно.